Directie

Directeur

ma t/m do Nicole Ossendrijver

n.ossendrijver@st-carolusschool.nl

Algemeen

algemeen@st-carolusschool.nl

 

Groep Haas

ma t/m vrij Linda Bouterse

l.bouterse@st-carolusschool.nl

 

Groep Kikker

ma-di-do-vrij Anja Smorenburg

a.smorenburg@st-carolusschool.nl

woe Ilona Verhoeven

i.verhoeven@st-carolusschool.nl

 

Groep Eend

ma-di Ilona Verhoeven

i.verhoeven@st-carolusschool.nl

woe t/m vrij Lisanne van Rooijen

l.van.rooijen@st-carolusschool.nl

 

Groep 3

ma t/m woe Daphne Hesp

d.hesp@st-carolusschool.nl 

do-vrij Karin Rijksen

k.rijksen@st-carolusschool.nl

 

Groep 4

ma t/m woe Elma Gijtenbeek

e.gijtenbeek@st-carolusschool.nl

do-vrij Karlijn Moons

k.moons@st-carolusschool.nl

 

Groep 5A

ma t/m vrij Niels van der Tuuk

n.van.der.tuuk@st-carolusschool.nl

 

Groep 5B

ma – di – vrij Karin Toxopeus

k.toxopeus@st-carolusschool.nl

wo – do Henk Groenesteijn

h.groenesteijn@st-carolusschool.nl

 

Groep 6

di t/m vrij Elyse Veldhuizen

e.veldhuizen@st-carolusschool.nl

ma Henk Groenesteijn

h.groenesteijn@st-carolusschool.nl

 

Groep 7

Judith de Kruijf

j.de.kruif@st-carolusschool.nl

Rosemarie Noordhoff

r.noordhoff@st-carolusschool.nl

 

Groep 8

Ariane den Ouden

a.den.ouden@st-carolusschool.nl

Simone Wagensveld

s.wagensveld@st-carolusschool.nl

 

RT/IB

RT  Karlijn Moons

k.moons@st-carolusschool.nl

IB Mariska van der Veer

m.vanderveer@st-carolusschool.nl

 

Onderwijsassistenten

Mike Arbeider (Conciërge)

m.arbeider@st-carolusschool.nl

Dyone van Diermen

d.van.diermen@st-carolusschool.nl 

Desiree Geskus

d.geskus@st-carolusschool.nl

 

Administratie

ma – di-do Wendy Luja

w.luja@st-carolusschool.nl