Directie

Directeur

ma t/m do Nicole Ossendrijver

algemeen@st-carolusschool.nl

 

Groep Haas

ma t/m vrij Linda Bouterse

l.bouterse@st-carolusschool.nl

 

Groep Kikker

ma-di-do-vrij Anja Smorenburg

a.smorenburg@st-carolusschool.nl

woe Ilona Verhoeven

i.verhoeven@st-carolusschool.nl

 

Groep Eend

ma-di Ilona Verhoeven

i.verhoeven@st-carolusschool.nl

woe t/m vrij Lisanne van Rooijen

l.van.rooijen@st-carolusschool.nl

 

Groep 3

ma t/m woe Daphne Hesp

d.hesp@st-carolusschool.nl 

do-vrij Karin Rijksen

k.rijksen@st-carolusschool.nl

 

Groep 4A

ma t/m woe Elma Gijtenbeek

e.gijtenbeek@st-carolusschool.nl

do-vrij Karlijn Moons

k.moons@st-carolusschool.nl

 

Groep 4B

ma t/m vrij Niels van der Tuuk

n.van.der.tuuk@st-carolusschool.nl

 

Groep 5

ma t/m vrij Simone Wagensveld

s.wagensveld@st-carolusschool.nl

 

Groep 6

ma t/m vrij Elyse Veldhuizen

e.veldhuizen@st-carolusschool.nl

 

Groep 7

ma t/m woe Judith de Kruijf

j.de.kruif@st-carolusschool.nl

do-vrij Amanda Prins

a.prins.witteveen@st-carolusschool.nl

 

Groep 8

ma-di-woe Ariane den Ouden

a.den.ouden@st-carolusschool.nl

do – vr Thora van Hilst

t.van.hilst@st-carolusschool.nl

 

RT/IB

RT ma-di Karlijn Moons

k.moons@st-carolusschool.nl

IB ma-di Thora van Hilst

t.van.hilst@st-carolusschool.nl

 

Onderwijsassistenten

Mike Arbeider

m.arbeider@st-carolusschool.nl

Dyone van Diermen

d.van.diermen@st-carolusschool.nl 

Desiree Geskus

d.geskus@st-carolusschool.nl

Shanity Alvares

s.alvares@st-carolusschool.nl

 

Administratie/Conciërge

ma – di-do Wendy Luja

w.luja@st-carolusschool.nl