Groep haas

ma t/m vrij Linda Bouterse

l.bouterse@st-carolusschool.nl

 

Groep Kikker

ma-di-do-vrij Anja Smorenburg

a.smorenburg@st-carolusschool.nl

woe Manon-Yvette Beemer

m.beemer@st-carolusschool.nl

 

Groep Eend

ma-di Ilona Verhoeven

i.verhoeven@st-carolusschool.nl

woe t/m vrij Lisanne van Rooijen

l.van.rooijen@st-carolusschool.nl

 

Groep 3A

ma t/m woe Daphne Hesp

d.hesp@st-carolusschool.nl 

do-vrij Karin Rijksen

k.rijksen@st-carolusschool.nl

 

Groep 3B

ma t/m woe Stephanie Kooter

s.kooter@st-carolusschool.nl

do-vrij Cynthia Kuenen

c.kuenen@st-carolusschool.nl

 

Groep 4

ma t/m woe Elma Gijtenbeek

e.gijtenbeek@st-carolusschool.nl

do-vrij Karlijn Moons

k.moons@st-carolusschool.nl

 

Groep 5

ma t/m vrij Simone Wagensveld

s.wagensveld@st-carolusschool.nl

 

Groep 6

ma t/m vrij Tonneke Wessels

t.wessels@st-carolusschool.nl

 

Groep 7

ma t/m woe Judith de Kruijf

j.de.kruif@st-carolusschool.nl

do-vrij Amanda Prins

a.prins.witteveen@st-carolusschool.nl

 

Groep 8

ma-di-do-vrij Ariane den Ouden

a.den.ouden@st-carolusschool.nl

 

Directie

Directeur ma t/m do Martin Vredeveld

algemeen@st-carolusschool.nl

 

RT/IB

RT ma-di Karlijn Moons

k.moons@st-carolusschool.nl

IB ma-di-do Manon-Yvette Beemer

m.beemer@st-carolusschool.nl

 

Onderwijsassistenten

ICT/Gr 3/Gr 4/Gr 5 ma t/m vrij Dyone van Diermen

ict@st-carolusschool.nl / d.van.diermen@st-carolusschool.nl 

Gr 6 ma-di-do Desiree Geskus

d.geskus@st-carolusschool.nl

Gr 7/Gr 8 ma-di-do-vrij Elyse Veldhuizen

e.veldhuizen@st-carolusschool.nl

 

Administratie

woe-do Wendy Luja

w.luja@st-carolusschool.nl